WhatsApp

Firstauto - uzticams partneris mazlietotu automašīnu iegādē.

Firstauto specializējas BMW, Audi, Volvo un citu marku  mazlietotu automašīnu tirdzniecībā Baltijā un Eiropā. Mūsu misija ir nodrošināt drošu, vieglu un ērtu auto  iegādes pieredzi ikvienam klientam.

Firstauto logoFirstauto logoFirstauto logoFirstauto logoFirstauto logoFirstauto logoFirstauto logoFirstauto logoFirstauto logoFirstauto logoFirstauto logoFirstauto logoFirstauto logoFirstauto logoFirstauto logoFirstauto logoFirstauto logoFirstauto logoFirstauto logoFirstauto logo

Par mums

Firstauto sākums meklējams 2017.gadā ar vienu darbinieku, sešām automašīnām un vēlmi kļūt par atpazīstamāko un labāko mazlietoto autotirgotāju ne tikai Latvijā, bet visā Baltijā. Piecu gadu laikā mūsu komanda ir augusi ne tikai skaitliski, bet arī pilnveidojusi zināšanas par auto, auto tirgus specifiku un klientu vēlmēm. Firstauto ir starp 5% uzņēmumu Latvijā, kurš ir kvalificējies “Stiprākais Latvijā”, kas apliecina, ka uzņēmums ir drošs un stabils. 2021.gadā ierindojāmies starp TOP 100 straujāk augošajiem uzņēmumiem Latvijā. 

Mazlietoti BMW

Firstauto specializējas BMW, Audi, Volvo un citu marku mazlietotu automašīnu tirdzniecībā Baltijā un Eiropā. Mūsu tirdzniecības vietā atradīsiet auto visām gaumēm - sākot ar nelieliem elektroauto līdz pat jaudīgiem sporta auto. Par izdevīgu cenu piedāvājam iegādāties mazlietotus premuim klases auto. Katrs klients mums ir svarīgs un mēs palīdzēsim Tev izvēlēties piemērotāko automašīnu no plašā klāsta vai pasūtīt auto no vadošajām izsolēm Eiropā vai mūsu sadarbības partneriem.

Stiprākais Latvijā

Auto Tirdzniecība - sirdslieta. “Mani vienmēr interesēja viss, kas saistīts ar automobiļiem. Jau pusaudža gados redzēju, kā citi darbojas auto tirdzniecības nozarē, un tas radīja papildu motivāciju dibināt savu uzņēmumu. Uzskatu, ka patika pret savu darbu un klientu pateicība par labu rezultātu ir galvenais uzņēmuma panākumu iemesls,” stāsta Edijs Frienbergs, uzņēmuma “Baltic Cars Import Export” jeb FIRST AUTO vadītājs.

Uzņēmums atrodas Tukumā un piedāvā premium un ne premium klases mazlietotas automašīnas no Vācijas, kas tiek piegādātas no uzticamiem auto dīleriem. FIRST AUTO piedāvā arī elektroautomobiļus, kuri kļūst arvien populārāki Latvijā.

Elektro auto

“Auto mēs iegādājamies un sagatavojam kā priekš sevis – tāds ir mūsu moto. Lietotie auto tiek pārbaudīti gan Vācijā, gan arī uz vietas Latvijā – katram auto tiek veikta vizuāla un tehniska apskate. Vienmēr cenšamies izprast klientu vajadzības un rast piemērotāko risinājumu. Viennozīmīgi turpināt darbu motivē pozitīvās atsauksmes uzņēmuma mājaslapā www.firstauto.lv un tas, ka pircēji pie mums atgriežas atkārtoti,” uzsver uzņēmuma vadītājs.

FIRST AUTO ir starp 5% uzņēmumu Latvijā, kurš ir kvalificējies “Stiprākais Latvijā”, kas apliecina, ka uzņēmums ir drošs un stabils.

Uzzināt vairāk

Valsts atbalsts elektroauto iegādei

SIA “Baltic Cars import&export” 2022.gada 22.aprīlī ar SIA “Vides investīciju fonds” ir noslēgusi Līgumu par projekta ““SIA Baltic Cars import&export” atbalsts bezemisiju un mazemisiju transportlīdzekļu tirdzniecībai” Nr. EKII-5/16 īstenošanu. Minētā līguma ietvaros SIA “SIA Baltic Cars import&export” nodrošina iespēju iegādāties bezemisiju un mazemisiju transportlīdzekļus ar EKII finasējumu. Projekta ietvaros SIA “Baltic Cars import&export” piedāvātie transportlīdzekļi BMW i3s 94 Ah un Audi e-tron Sportback 50 quattro. Vairāk informācijas par projektu vietnē ekii.lv

Automašīnas no Vācijas
Mēs izmantojam sīkdatnes. Sīkdatnes tiek izmantotas, lai nodrošinātu pareizu lapas darbību, kā arī analizētu vietnes apmeklētāju darbības. Sīkāku informāciju par mūsu sīkdatnēm varat atrast šeit.